Joanna + Hubert | Wesele w Różanym Dworze i plener poślubny


Chwilę przed sylwestrem dostałam wiadomość od Asi. Interesowała ich sesja narzeczeńska, ślub z weselem oraz sesja poślubna. Cieszyłam się, że mimo sierpniowego terminu ślubu mogę zaproponować im pełny pakiet. Na spotkaniu już wiedziałam - to jest to! Chemia zadziałała od razu, a rozmowa przyniosła szybkie decyzje. Sesję narzeczeńską wykonaliśmy wiosną w rodzinnych stronach Asi, możecie obejrzeć ją TUTAJ.

Na kilka dni przed ślubem Asi i Huberta przejeżdżałam obok Różanego Dworu w drodze na plenerowy ślub w Nosselii. Pomyślałam wtedy - o, jaki ładny dworek, sala też wygląda na jasną i przestronną - fajne byłoby mieć tu jakieś wesele. Kiedy zerknęłam w kalendarz gdzie jadę za kilka dni sama śmiałam się z siebie - uważaj co sobie życzysz :)

Hubert i jego drużbowie przygotowywali się w hotelu Różanego Dworu. Był piękny, ciepły sierpniowy dzień, a oni próbowali sprostać trudnemu zadaniu ubrania Pana Młodego we wszystkie istotne elementy jak mucha, spinki, pas (ten sprawił najwięcej kłopotu ; ) ), a w międzyczasie wszyscy czterej czuwali nad ostatnimi przygotowaniami na sali weselnej.

Po przyjeździe do domu Asi zastałam prace nad ostatnią fazą makijażu. Wiecie jak to jest, kiedy widzicie ładną dziewczynę i już myślicie jak będzie pięknie będzie wyglądała w sukni ślubnej, welonie, makijażu i fryzurze? Widok Asi odebrał mi mowę. Wyglądała jak gwiazda, jak milion dolarów. Potwierdziła tym samym, że mam ogromne szczęście do fotografowania najpiękniejszych kobiet w najpiękniejszych dniach życia! Ja się wzruszyłam, pan Młody się wzruszył, no jednym słowem było pięknie. Okazało się, że Hubert, przystojny żartowniś, który miał za chwilę zostać mężem Asi ma też ogromne, wrażliwe serce, a łzy, które dojrzałam w jego oczach poruszyły mnie najmocniej.

Dziękuję Wam kochani za ten dzień, to wspaniałe wesele (z którego wróciłam ze znalezionym na ulicy psem), wzruszenia i uśmiechy i te zdjęcia, które mogłam Wam zrobić. Przede wszystkim dziękuję, że mogłam poznać tak wspaniałych ludzi, którzy są serdeczni i niesamowicie sympatyczni (a do tego tacy ładni!).

<3