top of page

Najlepsze w roku - wyróżnienie MyWed

Dzisiaj nie będzie wbrew pozorom podsumowania sezonu, ani postu dotyczącego jednego ślubu. Dzisiaj przychodzę się pochwalić. Międzynarodowy portal fotograficzny MyWed, który w przeciwieństwie do wielu naszych rodzimych "stron ślubnych" cieszy się ogromną renomą na świecie, przyznaje wyróżnienia wśród zdjęć dodanych przez każdego fotografa. Ilość dodawanych zdjęć jest mocno ograniczona i przechodzą one jeszcze selekcję administracji portalu. Wśród dodanych zdjęć jury złożone z najwyższej klasy fotografów z różnych krajów wybiera zdjęcia w 3 kategoriach "najlepsze w tygodniu", "najlepsze w roku" i "wybór redaktorów".. Udało mi się już trzykrotnie otrzymać wyróżnienie "wyboru redaktorów", dwa razy moje zdjęcia uzyskały status "najlepsze w tygodniu", a na początku tego roku wyróżnione wcześniej dwoma poprzednimi odznaczeniami zdjęcie zostało także włączone do grupy prac "najlepsze w roku". Jest to dla mnie ogromna radość, bo widzę jak wspaniałe są zdjęcia, które publikują inni autorzy otrzymujący wyróżnienia i bardzo cieszy mnie takie odznaczenie.

https://mywed.com/pl/photo/408926201/?from=wedding - tutaj znajdziecie bezpośredni odnośnik do wyróżnionej pracy i mojego profilu na MyWed.


najlepsze zdjęcia ślubne mińsk mazowiecki, warszawa, fotograf na ślub wesele

Zdjęcia Asi i Kuby, których widzicie powyżej znajdziecie na moim blogu, a dokładniej TUTAJ. Zrobienie tego zdjęcia wiązało się dla mnie z wyścigiem z czasem, bo było to w drodze ze ślubu na przyjęcie i goście już czekali na młodych, którzy jechali za mną do upatrzonego przeze mnie wcześniej miejsca :) Na szczęście opłaciło się jechać! A aperitivo poczekało ;)


najlepsze zdjęcia ślubne mińsk mazowiecki, warszawa, fotograf na ślub wesele


Wcześniej wyróżnione zdjęcie na portalu MyWed, to moje zdjecie stricte reportażowe z podrzucania pana młodego nad basenem. Uważajcie drodzy młodzi, tak może skończyć się zdjęcie grupowe z kolegami :D


najlepsze zdjęcia ślubne mińsk mazowiecki, warszawa, fotograf na ślub wesele

Na szczęście go złapali i nie było przymusowej kąpieli ;)

I jeszcze jedno z wcześniej wyróżnionych zdjęć z etykietą "Wybór redaktorów", to zdjęcie z sesji poślubnej na Kasprowym Wierchu. Serdecznie polecam taki wybór miejsca na sesję poślubną. Jeśli pogoda nam dopisze widoki są nieziemskie, a wspólna wycieczka jest kolejną piękną przygodą do zapamiętania. No i suknia na wietrze w górach układa się zjawiskowo!


najlepsze zdjęcia ślubne mińsk mazowiecki, warszawa, fotograf na ślub wesele

Więcej zdjęć z tej sesji znajdziecie TUTAJ


Mam nadzieję, że w tym roku uda mi się stworzyć dla Was kolejne piękne kadry, bo zawsze w pierwszej kolejności myślę o Was i Waszej pamiątce :)

Comments


bottom of page