ULA+RADEK-PLENER-068.jpg
Ania+Maciek-396.jpg
mini-001.JPG

When I photograph a wedding I experience every emotion with you. Tenderness, laughter, tears - I catch every moment.

To be with you there is to observe, support and help you with advice any moment you need it. But most of all I collect your memories to save them forever in photos.

I'm a full-time photographer - I dedicate myself complitely to create images. Not that long ago I was a bride myself - that helps me understanding you and I belive it makes our cooperation even better.

During your wedding day I want to be not only a service provider but also a helpful, understanding person who is kind of a good spirit of your big moments. I want to be close to you and make this time easier for you. I want to get to know you and be friends with you because I believe this will result with beautiful photos and your great story told by them.

I live in Warsaw but I can travel anywhere you need me - not only in Poland but all over the world.

My work goes right from the heart. Sometimes you might see a happy-tear in my eye and all those moments stays with me forever. This is the essence of my work and I absolutely love it! If you're looking for "someone who takes pics" - you're not looking for me. If you're looking for someone, who lives photography - you're in a right place!

Prices of my packages in Warsaw starts with 4400zł for 12h coverage. I also can offer you 3, 5 or 8 hours of coverage, engagement session or a post-wedding session (different day than the wedding itself).

I'll be happy to send you all the details by e-mail but first - please check out my blog feed and tell me if you like my style. Then - let's meet and talk photography!

 

Photography captured by heart 

Malexandra

Fotografia Ślubna to przeżywanie z Parą Młodą każdej sekundy tego wielkiego dnia. To wzruszenia, uśmiechy i chwytanie każdego momentu, by móc go lepiej zapamiętać. Być z Wami tego dnia znaczy dla mnie wspierać Was, obserwować, w razie potrzeby służyć radą, ale przede wszystkim zapisywać Wasze wspomnienia tak, aby pozostały wiecznie żywe!  Jednak moja praca to nie sama fotografia. To także obecność, rozładowywanie napięć i wsparcie. To na pewno wyróżnia mnie spośród tłumu fotografów. Moje pary otrzymują ode mnie znacznie więcej niż tylko zdjęcia :)

Jestem fotografką i mamą. Te dwie strefy są u mnie równie ważne i przenikają się w swej codzienności i odświętności.  Kilka lat temu sama stałam przed wyzwaniem, jakim jest organizacja ślubu i wesela - to na pewno pomaga mi lepiej zrozumieć Wasze potrzeby, a dzięki temu nasza współpraca jest jeszcze przyjemniejsza.  Doświadczenie mamy dwóch córeczek również jest dla mnie świetną nauką organizacji i rozwiązywania problemów na każdym kroku. W dniu ślubu czasem trzeba szybko zareagować na nieprzewidziane sytuacje, a kiedy człowiek nauczy się już, że każda minuta obfitować może w nieprzewidziane sytuacje łatwiej jest sobie z nimi poradzić (np. pojawi się niespodziewanie wujek z aparatem albo gdy świadkowa i mama nie wiedzą jak uratować uszkodzony suwak, wpiąć welon tak, by się trzymał czy jakimi słowami po prostu dodać otuchy, bo każdy ma prawo tego dnia czuć nutkę stresu i adrenaliny ;)). 

Fotografuję śluby od 10 lat, naprawdę niewiele już może mnie zaskoczyć!

Kiedy jestem z Wami chcę być nie tylko Waszym usługodawcą. Chcę być blisko Was, waszych emocji, wzruszeń, uśmiechów. Chcę być dobrym duchem tego dnia, dzięki któremu będzie Wam lżej - nie trudniej! Chcę Was poznać i wierzę, że tak jak z moimi dotychczasowymi parami tak i z Wami szybko się polubimy, a to zaprocentuje wspaniałymi zdjęciami i Waszą piękną historią.

Na co dzień mieszkam pod Warszawą w Mińsku Mazowieckim, ale na reportaże i plenery jeżdżę absolutnie wszędzie. W podstawowej cenie usługi wliczony jest dojazd do ok 100km od Mińska,  jednak czy mieszkacie w Łodzi, Zakopanem,

na Helu czy w Los Angeles - chętnie spędzę z Wami te krótkie, ale jakże ważne w życiu chwile.

Moje zdjęcia płyną z serca. Często się wzruszam, a momenty, które przeżywam razem z Wami zostają ze mną na zawsze. To jest właśnie esencja mojej pracy, którą absolutnie kocham. Jeśli szukacie "kogoś od zdjęć" to nie szukacie mnie. Jeśli szukacie kogoś, kto żyje zdjęciami, to serdecznie Was zapraszam! Zapiszmy Waszą historię w wyjątkowych kadrach!

Cena 12h reportażu w dniu ślubu to 4400zł. Możemy rozbudować pakiet o sesję narzeczeńską, poślubną, albumy i inne pamiątki. Możecie też wybrać krótki reportaż - 3, 5 lub 8 godzin mojej obecności z Wami w TYM dniu. Każdy pakiet zawiera galerię online i pendrive.

Chętnie prześlę Wam pełną ofertę na maila. Wypełnijcie formularz kontaktowy, a im więcej mi o swoich planach opowiecie tym lepiej dopasuję swoją ofertę do Waszych potrzeb.

Poznajmy się bliżej!

Fotografia Kadrowana Sercem

 
Kasia+Marek-plener-052.jpg
Wedding Photo Warsaw
Fotograf ślubny Warszawa