galeria-K+T-394.JPG

Fotografia Ślubna to przeżywanie z Parą Młodą każdej sekundy tego wielkiego dnia. To wzruszenia, uśmiechy i chwytanie każdego momentu,

by móc go lepiej zapamiętać.

Być z Wami tego dnia znaczy dla mnie wspierać Was, obserwować, w razie potrzeby służyć radą,

ale przede wszystkim zapisywać Wasze wspomnienia tak, aby pozostały wiecznie żywe!  

Jestem pełnoetatową fotografką - całą siebie poświęcam fotografii. Niedawno sama stałam przed wyzwaniem, jakim jest organizacja Ślubu i wesela - to na pewno pomaga mi lepiej zrozumieć Wasze potrzeby, a dzięki temu nasza współpraca jest jeszcze przyjemniejsza. 

Kiedy Was fotografuję chcę być nie tylko Waszym usługodawcą. Chcę być blisko Was, waszych emocji, wzruszeń, uśmiechów. Chcę być dobrym duchem tego dnia, dzięki któremu będzie Wam lżej - nie trudniej! Chcę Was poznać i wierzę, że tak jak z moimi dotychczasowymi parami tak i z Wami szybko się polubimy, a to zaprocentuje to wspaniałymi zdjęciami i Waszą piękną historią.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale na reportaże i plenery jeżdżę absolutnie wszędzie.

Czy mieszkacie w Łodzi, Zakopanem,

na Helu czy w Los Angeles - chętnie spędzę z Wami te krótkie, ale jakże ważne w życiu chwile.

Moje zdjęcia płyną z serca. Często się wzruszam, a momenty, które przeżywam razem z Wami zostają ze mną na zawsze. To jest właśnie esencja mojej pracy, którą absolutnie kocham. Jeśli szukacie "kogoś od zdjęć" to nie szukacie mnie. Jeśli szukacie kogoś, kto żyje zdjęciami to serdecznie Was zapraszam!

Ceny całodziennego reportażu ślubnego w Warszawie i do 100 km od niej wahają się od ok 3000 do 7000zł w zależności od wybranego pakietu.

 

Możecie wybrać opcję "sauté" z samym pendrivem i galerią online lub full opcję z pięknym, grubym albumem dla Was i mniejszymi wersjami dla rodziców. Możecie wybrać 8 lub 12 godzin reportażu w dniu ślubu. Możecie ograniczyć się do zdjęć z TEGO dnia albo dodać sesje. Każdą parę traktuję indywidualnie i jeśli jest taka potrzeba szyję pakiet na miarę indywidualnych potrzeb :).

Chętnie prześlę Wam pełną ofertę na maila. Wypełnijcie formularz kontaktowy, a im więcej mi o swoich planach opowiecie tym lepiej dopasuję swoją ofertę do Waszych potrzeb.

Zajrzyjcie jednak najpierw do galerii poniżej i na bloga. Sprawdźcie czy odpowiada Wam mój styl, a potem spotkajmy się i pomówmy o zdjęciach. Poznajmy się bliżej!

 

Fotografia Kadrowana Sercem

 
  • Facebook - Grey Circle
  • Instagram - Grey Circle