Wedding Photo Warsaw
Fotograf ślubny Warszawa
Piękne zdjęca ślubne Warszawa
Fotograf na ślub Warszawa
mini-001.JPG

When I photograph a wedding I experience every emotion with you. Tenderness, laughter, tears - I catch every moment.

To be with you there is to observe, support and help you with advice any moment you need it. But most of all I collect your memories to save them forever in photos.

I'm a full-time photographer - I dedicate myself complitely to create images. Not that long ago I was a bride myself - that helps me understanding you and I belive it makes our cooperation even better.

During your wedding day I want to be not only a service provider but also a helpful, understanding person who is kind of a good spirit of your big moments. I want to be close to you and make this time easier for you. I want to get to know you and be friends with you because I believe this will result with beautiful photos and your great story told by them.

I live in Warsaw but I can travel anywhere you need me - not only in Poland but all over the world.

My work runs right from the heart. Sometimes you might see a happy-tear in my eye and all those moments stays with me forever. This is the essence of my work and I absolutely love it! If you're looking for "someone who takes pics" - you're not looking for me. If you're looking for someone, who lives photography - you're in a right place!

Prices of my packages for 2019 and 2020 in Warsaw starts with about 3000zł and goes up to 7000zł.

I'll be happy to send you all the details by e-mail but first - please check out my blog feed and tell me if you like my style. Then - let's meet and talk photography!

 

Photography captured by heart 

Malexandra

Fotografia Ślubna to przeżywanie z Parą Młodą każdej sekundy tego wielkiego dnia. To wzruszenia, uśmiechy i chwytanie każdego momentu,

by móc go lepiej zapamiętać.

Być z Wami tego dnia znaczy dla mnie wspierać Was, obserwować, w razie potrzeby służyć radą,

ale przede wszystkim zapisywać Wasze wspomnienia tak, aby pozostały wiecznie żywe!  

Jestem pełnoetatową fotografką - całą siebie poświęcam fotografii. Niedawno sama stałam przed wyzwaniem, jakim jest organizacja Ślubu i wesela - to na pewno pomaga mi lepiej zrozumieć Wasze potrzeby, a dzięki temu nasza współpraca jest jeszcze przyjemniejsza. 

Kiedy Was fotografuję chcę być nie tylko Waszym usługodawcą. Chcę być blisko Was, waszych emocji, wzruszeń, uśmiechów. Chcę być dobrym duchem tego dnia, dzięki któremu będzie Wam lżej - nie trudniej! Chcę Was poznać i wierzę, że tak jak z moimi dotychczasowymi parami tak i z Wami szybko się polubimy, a to zaprocentuje to wspaniałymi zdjęciami i Waszą piękną historią.

Na co dzień mieszkam w Warszawie, ale na reportaże i plenery jeżdżę absolutnie wszędzie.

Czy mieszkacie w Łodzi, Zakopanem,

na Helu czy w Los Angeles - chętnie spędzę z Wami te krótkie, ale jakże ważne w życiu chwile.

Moje zdjęcia płyną z serca. Często się wzruszam, a momenty, które przeżywam razem z Wami zostają ze mną na zawsze. To jest właśnie esencja mojej pracy, którą absolutnie kocham. Jeśli szukacie "kogoś od zdjęć" to nie szukacie mnie. Jeśli szukacie kogoś, kto żyje zdjęciami to serdecznie Was zapraszam!

Ceny całodziennego reportażu ślubnego w Warszawie i do 100 km od niej wahają się od ok 3000 do 7000zł w zależności od wybranego pakietu.

 

Możecie wybrać opcję "sauté" z samym pendrivem i galerią online lub full opcję z pięknym, grubym albumem dla Was i mniejszymi wersjami dla rodziców. Możecie wybrać 8 lub 12 godzin reportażu w dniu ślubu. Możecie ograniczyć się do zdjęć z TEGO dnia albo dodać sesje. Każdą parę traktuję indywidualnie i jeśli jest taka potrzeba szyję pakiet na miarę indywidualnych potrzeb :).

Chętnie prześlę Wam pełną ofertę na maila. Wypełnijcie formularz kontaktowy, a im więcej mi o swoich planach opowiecie tym lepiej dopasuję swoją ofertę do Waszych potrzeb.

Zajrzyjcie jednak najpierw do galerii poniżej i na bloga. Sprawdźcie czy odpowiada Wam mój styl, a potem spotkajmy się i pomówmy o zdjęciach. Poznajmy się bliżej!

 

Fotografia Kadrowana Sercem