top of page

Ela + Rafał | Czarno - biały reportaż ślubny


Ela i Rafał już przy pierwszym spotkaniu zrobili na mnie wrażenie wesołych i pogodnych ludzi. Kiedy przyszedł czas na sesję narzeczeńską urządziliśmy sobie spacer po ich ulubionych miejscach w Warszawie. Mieli bardzo określone rejony, które dobrze im się kojarzyły i przywoływały wspomnienia. Bardzo lubię, kiedy podczas sesji udajemy się w małą podróż sentymentalną, a jeśli przy tej podróży towarzyszą nam nieśmiertelne gagi z Przyjaciół - jest naprawdę doskonale! (absolutnie kocham ten serial i kiedy spotykam ludzi, którzy rozumieją tę moją szaleńczą miłość - jest mi dużo raźniej! :))

Zależało im także, aby zdjęcia z sesji narzeczeńskiej wykorzystać jako podziękowania dla gości weselnych. Udało nam się stworzyć kadry pełne uśmiechu i miłości.

W dniu ślubu pracowałam razem z ekipą Integrall Video, a to zawsze wprawia mnie w doskonały humor :) Mimo zamieszania i pośpiechu udało nam się złapać niepowtarzalne chwile Eli i Rafała. Było dużo wzruszeń, ale też mnóstwo uśmiechów - zwłaszcza, gdy Rafał podczas przysięgi zrobił pauzę, jakby miał powiedzieć "I Ross, take thee Rachel...." i szukał właściwego imienia :D Ale najważniejsze, że byli zakochani. Uśmiechnięci i mili. Patrzeć na taką miłość to wiedzieć, że jest prawdziwa! :) Zobaczcie sami.

 

Plener poślubny

Cudowni ludzie! <3

Dziękuję kochani, że obdarzyliście mnie swoim zaufaniem i tymi uśmiechami!

Wasza fotografka,

Malexandra

bottom of page