top of page

Ania + Marcin | Ziubiakowa Karczma


Sugerowana muzyka podczas oglądania:

Piękna, dobra kobieta, a do tego zabawna, inteligentna i z ogromnym talentem. Czy można chcieć czegoś więcej od życia? Cóż, Marcin otrzymał pełny pakiet w wersji podwójnej, bo doskonała żona i doskonała córka to chyba zestaw idealny!

Dużo można by pisać o tym dniu, o tych ludziach. O ich miłości, o tych spojrzeniach, o drobnych gestach. Zakochałam się w tej historii. W Ani, która ma serce tak ogromne, że nie wiem jak mieści się w tak drobnej osobie. W Marcinie, który miał niezwykłe szczęście wraz z żoną otrzymać też piękną i mądrą córkę. I w Majce, która swoją radością rozpromieniała dzień mimo krążących wciąż wokół nas chmur.

Ania i Marcin dopięli wszystko na ostatni guzik. Były orzeszki dla gości (które jadłam jeszcze przez kilka tygodni po kryjomu w aucie - nie raz uratowały mi życie w drodze na kolejny ślub!), piękne kwiaty, własnoręcznie przygotowane dekoracje. Była muzyka, tańce, śpiew, ognisko i duuuużo emocji i pięknych wspomnień. Tak zapamiętałam ich dzień. Zapraszam na wyprawę w Ładnowski świat :)

Poprzedni wpis z zimnymi ogniami (zdjęcia + film) znajdziecie TUTAJ

Przepiękny makeup: Sylwia Gasek

Suknia Panny Młodej: Szyjemy Sukienki

Film ślubny: Nazajutrz Film

Animace dla dzieci: Wróżki Chrzestne

Skrzynka - dzieło Ani <3

Idealna synchronizacja :)