top of page

Kasia + Michał | Kawallo - Płock


Kasia i Michał zaprosili mnie na swój ślub w okolice Płocka. Do miejsca, gdzie w sercu lasu kryje się wspaniały hotel z niesamowitą, oranżeryjną salą bankietową. Od rana towarzyszyłam im podczas przygotowań w hotelu, dzięki czemu wszystko co ważne skupione było w jednym miejscu :) Nieopodal, w Zycku Polskim (rewelacyjna nazwa, prawda? :) ) znajduje się zabytkowy kościółek o wyjątkowej architekturze. Nigdy takiego nie widziałam - był utrzymany w dość surowym, minimalistycznym klimacie, ale miał cudowny klimat. Zarówno w kościele jak i na sali dekoracje wykonane były z dużą dawką fajnej, chłodnej zieleni, a dekoracje na stołach to naprawdę majstersztyk jedyny w swoim rodzaju. Z resztą zobaczcie sami. Piękna Panna Młoda, przystojny i stylowy Pan Młody, cudni, pomocni świadkowie, a do tego Mela - przesłodka buldożka Kasi i Michała, która towarzyszyła im w tych ważnych chwilach.

I choć w międzyczasie złapał nas ciepły letni deszcz, to był to dzień przepełniony słońcem, uśmiechem, zabawą i dobrą muzyką!

Zespół: Milky Way

Dekoracje: Polka Studio ! <3

Hotel Kawallo

Tego dnia miałam przyjemność współpracować z super ekipą Filmlove :)

Kasiu, Michale - cudownie było Was poznać i fotografować <3

#PolkaStudio #ZespółMilkyWay #HotelKawallo #Filmlove #Płock #napislove #fotografiaślubna #wesele #przyjęcieweselne #2017 #zabytkowykościół #fotoreportażślubny #pannamłoda #reportażślubny #fotografnaślub #fotografiakadrowanasercem #fotografwarszawa #zabawaweselna #pięknedekoracje #zimneognie

bottom of page