top of page

Nati i Rafał | Dworek nad Pilicą


DWOREK NAD PILICĄ - WSPANIAŁE MIEJSCE NA WESELE NAD SAMĄ WODĄ

Natalia i Rafał zorganizowali swoje wesele nico bardziej nietypowo niż to zwykle spotykam. Chcieli, aby ich przyjęcie odbyło się głównie w dzień, nie planowali całonocnych tańców, a zabawa miała być nie tylko na parkiecie. Piękne miejsce na wesele, które wybrali dla uczczenia ich wyjątkowego dnia to Dworek Nad Pilicą. Piękny dworek położony tuż nad rzeką znajduje się około godzinę drogi od Warszawy [Nowe Miasto Nad Pilicą], a jego rustykalny urok uwodzi od pierwszej chwili. To świetne miejsce na organizację wesela dla osób szukających piękna natury i uroku dworkowej architektury, jednocześnie Dworek Nad Pilicą posiada piękną salę weselną mieszczącą pokaźną grupę gości.

CUDOWNI LUDZIE

Samo miejsce jednak by nie wystarczyło. Natalia i Rafał są w sobie szaleńczo zakochani, co widać po prostu od pierwszej sekundy. Z przyjemnością ich fotografowałam. Natalia ma cudowny uśmiech, a Rafał jest nieco skryty, ale jednym spojrzeniem zdradza całą swoją miłość dla tej drobnej kobiety.

Ich pierwsze spotkanie było bardzo wzruszające. Nie ukrywam, że i mi zakręciła się łezka w oku. Tak już mam - przeżywam te piękne wydarzenia razem z moimi parami i często związuję się z nimi na długo.

ŚLUB KOŚCIELNY W RZECZYCY

Ślub odbył się w absolutnie przepięknym Kościele p.w. Św. Katarzyny Aleksandryjskiej w Rzeczycy. To wspaniałe wnętrze pełne klimatu i wyjątkowej gry świateł. Ślub odbył się w samo południe, dzięki czemu do zakończenia wesela było jeszcze dużo czasu, a przyjęcie nie obyło się bez tańców, zabaw w ogrodzie i pięknego tortu! Na koniec wykonałam dla Natalki i Rafała zdjęcie grupowe z zimnymi ogniami [sparklers exit].

Zerknijcie jak wyglądał ich dzień w moim spojrzeniu. Wiem, że para młoda lubi swoje zdjęcia. A Wy? :)

[Wiadomość od Natalii zaraz po obejrzeniu zdjęć: "Olu, nie śpię w nocy, tylko przeglądam zdjęcia;)) Bardzo dziękujemy! Emocje odżyły... brak słów. śliczne!"]

Oglądasz? Zostaw słówko komentarza. Będzie mi ogromnie miło!

bottom of page