top of page

Mini sesje świąteczne 2021 Mińsk Mazowiecki

Nareszcie są!

Tegoroczne minisesje świąteczne wystartowały! Sesje świąteczne w tym roku tworzę w zupełnie nowym, wyjątkowym miejscu - moim własnym studio w Mińsku Mazowieckim! Tak! Mam swoje studio! Nareszcie!


Serdecznie zapraszam na sesje świąteczne w moim nowym studiu w Mińsku Mazowieckim. Pieczołowicie tworzyłam scenki, mogę już zaprezentować gotowe stylizacje wnętrza, a kilka dni temu odbyła się sesja pokazowa! Ale nie, nie byli to profesjonalni modele - na pierwszy ogień zaprosiłam znajomą rodzinkę z trójką dzieci - w tym była pięciomiesięczna kruszyna i pięciolatka z tysiącem pomysłów na minutę oraz żywiołowy trzylatek. Zestaw idealny do testu studia. Daliśmy radę, zobaczcie sami! Wasze pociechy też mi nie uciekną ;)

Myślicie sobie - daleko, w Warszawie bliżej coś znajdziemy! No pewnie znajdziecie, ale to człowiek robi zdjęcia, nie aparat! I takie też mam i ja podejście. chętnie Was ugoszczę, myślę mocno o dzieciach i szykuję dla nich sporo atrakcji. Chętnie też dopomogę w stylizacjach, bo gromadzę u siebie sporo sukienek, koszul, bluzek i dodatków pasujących do moich aranżacji.

Co znajdziecie w studiu? Dwa klimaty - białą biel z łóżkiem, kominkiem i minimalistycznymi dekoracjami oraz bogatą, choinkową, ozdobną scenkę z kanapą i pianinem, a dodatkowo jeszcze mała scenka z kredensem po babci w tle i dwie aranżacje dla maluchów (fotel i huśtawka)!


A więcej informacji znajdziecie tu: www.malexandra.pl/xmas
Comments


bottom of page