top of page

Ania + Michał | Ślub u Dominikanów, wesele w Ruchence


Ania i Michał spełnili moje fotograficzne marzenia. Od dawna podziwiałam architekturę kościoła św. Dominika popularnie zwanego kościołem Dominikanów na Służewiu. Ma on wyjątkowy klimat, jakąś tajemnicę, mrok, nastrój, czuje się w nim obecność wyższej siły, a jednocześnie spokój. Jego niesamowite wnętrze jest obiektem westchnień wielu fotografów. Niedawno także powstała stodoła weselna Folwark Ruchenka - to kolejne miejsce jak marzenie (tym razem idealne na wesele). Miałam przyjemność poznać jej właściciela gdy zapewniał obsługę DJską na jednym z wesel i kiedy dowiedziałam się, że otwiera takie miejsce wiedziałam, że muszę zrobić tam zdjęcia.

Ania z Michałem stworzyli combo doskonałe - cudowny, piękny kościół o podniosłym charakterze + bezpretensjonalna, cudownie luźna i zielona przestrzeń Ruchenki. Mistrzostwo świata!

Do tego wszystkiego doszła moja miłość do ich wspaniałej rodziny i psa i te zdjęcia już robiły się same. Mamo Nadziejo (zostałam podczas wesela adoptowana przez mamę Ani), ściskam Cię serdecznie!

Każde spotkanie z nimi jest cudowne. Oby jak najwięcej kolejnych spotkań!!!

data:image/gif;base64,R0lGODlhAQABAPABAP///wAAACH5BAEKAAAALAAAAAABAAEAAAICRAEAOw==

Comments


bottom of page