top of page

Estera i Paweł | Ślub plenerowy - Pasta na Kamionku

Na warszawskim Kamionku dzieją się rzeczy niesamowite. Na przykład Estera i Paweł, którzy byli stałymi gośćmi knajpki mojego męża trafili też na mnie (z zupełnie innego źródła, bo przez portal ślubny) i poprosili mnie o sfotografowanie ich cywilnego ślubu plenerowego i przyjęcia weselnego na 27 osób w ogrodzie kamionkowskiej restauracji Pasta. Ten ogród to była jakaś magia. Naprawdę cudowne miejsce wykrojone jak malutka bezludna wyspa po środku pragi południe. Przygotowania w klasycznej kamionkowskiej kamienicy, first look w parku tuż obok i spacer na miejsce ślubu. To był tak niezwykły dzień, że aż sama sobie zazdroszczę, że mnie wybrali. Wyzwanie jakim było dla mnie fotografowanie dwudziestosiedmioosobowego wesela okazało się cudownym doświadczeniem, a lampy błyskowe na parkiecie pod gołym niebem... no cóż. Zobaczcie sami! Uwielbiam te zdjęcia!

Zaraz zaraz, a czy ja wspomniałam już o tym, że Estera zamówiła suknię z jedynej takiej w Polsce pracowni - autorka tej sukni szyje cudowne stroje ślubne z oryginalnych retro firanek. No jestem w niej naprawdę zakochana! (w sukni rzecz jasna ;) ).

#malewesele #weselecovid #weselena27osob #weseledo50osob #kamionek #pragapoludnie #warszawa #fotografwarszawa #fotografkamionek #fotografpragapoludnie #restauracjapasta #pastakamionek #parkietpodgolymniebem #sukniaslubnazfiranki #sinfoniavarsovia #weselenadworze #slubwogrodzie #slubcywilny #slubplenerowy #weseleplenerowe #parkietnadworze #fotografkawarszawa #zdjeciaslubnewarszawa #fotografnaslubwarszawa #paramloda #slub2020 #slubcovid #wesele2020 #zimneognie #sparklersexit

bottom of page